Новий навчальний рік!

Ліцею рідний, прощавай!

Дата: 21 червня о 22:00, Оновлено 21 червня о 22:10

21 червня 2024 року відбулася урочиста лінійка з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2024 року

Ось і настав цей радісний і водночас сумний день, день прощання зі школою, з дитинством До цього дня одинадцять років, як по східцях,  підіймалися наші випускники. Ті, в чиїх очах горить бажання досягти більшого, чия душа світиться молодечим запалом, а мрії прагнуть змінити цей світ, дати йому більше світла, тепла, гармонії та простору!

Директор школи Шпунер  Ірина Петрівна урочисто вручила випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, побажала юнакам і дівчатам успіхів, наснаги, терпіння, нових досягнень, сил і натхнення для розбудови вільної незалежної України і мирного неба.

Сьогодні особливий час, сповнений випробуваннями на міцність кожного. Ми живемо на історичній землі в історичні часи коли весь світ з подивом і захопленням спостерігає за хоробрістю українців, які сміливо бороняться проти величезної кровожерної орди. Усім героям, впавшим мертвими за світле майбутнє України, була присвячена хвилина мовчання.

І буде мир….

І вишні зацвітуть…

У рідному моєму краї

Лелеки добру звістку принесуть: «Кінець війні, ми ворога здолали!»

Оскільки діти та їх батьки вирішили відзначити випуск благодійною справою, на святі був присутній волонтер Вакуленко Дмитро Васильович. Випускниками було зібрано 4 800 гривень на потреби Збройних Сил України. В ліцеї з 2015 року стало традиційним допомагати воїнам ЗСУ.

Під час вітального слова  Дмитро Васильович  висловив щиру подяку колективу ліцею за їхню відданість освіті, а також побажав випускникам подальших успіхів у дорослому житті та благословення рідній Україні.

Від волонтерської організації було подаровано прапор України, на якому учні змогли написати свої бажання учням, учителям ліцею та всій Україні.

Школа – це не тільки навчання та настанови. Це дружба, перше кохання, слова підтримки. Перші поразки та перемоги, надії і мрії. Пісочна церемонія ідеально прикрасила свято романтичністю та казковістю.

Щиро вітаємо випускників із знаменною подією – закінченням ліцею. Бажаємо усім випускникам успіхів і справжніх досягнень. Ми віримо, що вам вдасться здивувати цей світ своєю ерудицією та вмінням, набутими знаннями та навичками!

Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи. Пам’ятайте, що справжні скарби – скарби вашої душі: доброта, щирість, совість.

В добру путь, випускники 2024 року!

Слава Україні! Героям слава!

.Світлини свята