Новини

Педагогічний колектив та учні ліцею «Потенціал» Вільнянської міської ради Запорізької області, а також батьки учнів висловлюють глибоку подяку добрим людям, які надали допомогу нашому закладу, що потребує відновлення після руйнування внаслідок ракетного обстрілу 29.06.24 р.

Внаслідок обстрілу загинула учениця нашого закладу Бардаченко Дарінка.

Наш ліцей — це не просто стіни, це частина життя. Скільки учнями, батьками, учителями та працівниками закладу вкладено сил, часу, старань, любові для розвитку закладу.

29 червня від ракетної атаки постраждали мирні мешканці, тому 30 червня оголошено Днем жалоби. Світла пам’ять загиблим. Щире співчуття всім, хто втратив рідних і близьких.

29 червня від ракетної атаки постраждали мирні мешканці міста. Серед загиблих є дитина ліцею, є поранені діти.

Війна - це найстрашніше, що придумали люди. Вона завжди приходить непрошеною. Заходить не стукаючи. Забирає не питаючи. За собою залишає сльози і смерть.

Сьогодні, 28 червня, в Україні відзначають День Конституції. Дата його святкування була встановлена на честь дня підписання Основного закону 28 червня 1996 року.

21 червня 2024 року відбулася урочиста лінійка з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2024 року

В травні 2024 року під час виконання бойового завдання, пов’язаного із захистом незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України, загинув наш випускник 2009 року Артем Олександрович  Зирянов.

В  2023-2024 н.р. наш ліцей став членом престижного клубу Золота відзнака - Заклад партнер від Федерації України Спорт заради розвитку, також нагороджений Золотою відзнакою за плідну співпрацю та партнерство у впровадженні концепції «Спорт заради розвитку» в Україні.

Дев’ятий клас – це перехрестя. Хтось сміливо робить крок за поріг школи і продовжує навчатися в коледжі, технікумі, училищі. А хтось, повернеться в рідний ліцей і продовжить навчання в десятому класі.

Метою Інформаційної кампанії є концентрація уваги суспільства на темі геноциду кримськотатарського народу.

Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене ласкою, любов’ю, турботою.

Ось і прийшов до нас Останній дзвоник! Цей урочистий захід символізує завершення навчального року, підбиває підсумки досягнень учнів та відкриває нові горизонти у майбутнє.

Літо – чудовий час для гарного відпочинку, але щоб він був корисним та безпечним, треба дотримуватись нескладних правил безпеки.

З учнями 2-3, 5-6 класів нашого закладу інспектором СЮП ВП ЗРУП ГУНП в Запорізькій області Казарян О., інспектором ДСНС Терзою О. проведено мобільний клас безпеки. Дітям роз'яснено правила дорожнього руху, безпечного поводження під час літніх канікул, правила мінної безпеки.

З метою популяризації духовних і моральних надбань, консолідації зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі, сприяння формуванню громадянської позиції та соціально-правової активності, створення належних умов для прояву патріотизму, високих моральних цінностей, почуття любові до України, готовності до захисту України, забезпечення її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості з 15 березня до 30 квітня  проводився обласний фестиваль «Моральний вчинок».

З метою формування комунікативної компетентності, стійкої мотивації до читання художньої літератури, розвитку умінь і навичок сприймати, аналізувати й інтерпретувати літературний твір у соціокультурному контексті, у зв’язку з іншими видами мистецтва; розвитку творчих здібностей та риторичного потенціалу особистості; виявленні та підтримки обдарованих дітей з 27 лютого по 01 квітня 2024 року відбувся (дистанційно) І етап фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив».

Учні нашого ліцею 16 травня взяли участь в Національній руханці в вишиванках "Дякуємо ЗСУ" та встановили наймасштабніший рекорд України, який залучив 742 362 учасники та 11 206 закладів/педагогів України та за її межами.

24 травня відзначається День слов'янської писемності і культури та вшановується пам’ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, творців слов'янської абетки (азбуки).