Новий навчальний рік!

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Тимчасово не працює платіжна система порталу

Просимо вибачення незручності.

Загинув наш випускник

Дата: 28 червня о 22:48

Війна - це найстрашніше, що придумали люди. Вона завжди приходить непрошеною. Заходить не стукаючи. Забирає не питаючи. За собою залишає сльози і смерть.

29 червня  Вільнянщина  попрощалася зі справжнім Героєм нашого часу Мусієнком Ігорем Сергійовичем, захисником, який віддав своє життя за Батьківщину.
    Ігор народився 27 березня 1986 року у Вільнянську, де і провів своє дитинство та юність. З 1993 по 2002 рр. навчався у нашому ліцеї. Вчителі згадують, що Ігор був товариським, відкритим, мав багато друзів. А ще у нього було загострене почуття справедливості. Так  виховали його в сім’ї: не кривити душею, відверто казати правду у вічі і, взагалі, поводитись порядно.
    Після закінчення школи, вступив на навчання до Криворізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.  Закінчив   Бердянський  університет менеджменту та бізнесу. Проходив строкову службу у повітряних силах Збройних сил України. Працював на підприємствах рідного міста. Проходив службу в Державній кримінально-виконавчій службі України  Софіївській виправнцій колонії № 55.
      Капітан  внутрішньої служби Мусієнко Ігор Сергійович 05 липня 2023 року був мобілізований першим відділом Запорізького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. У військовій частині 7278 він був стрільцем-помічником  гранотометника другого стрілецького відділення другого стрілецького взводу другої стрілецької роти.
        Життя Ігора обірвалося 26 червня  2024 року під час ведення бойових дій поблизу населеного пункту Піщане Харківської області, виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини.
    Страшну ціну платимо за свободу.Гинуть наші сміливі та сильні Захисники, які ще недавно були з нами поруч. Син, чоловік, батько, друг - у звичайному мирному житті. Воїн, Патріот, оборонець - у час війни за наше майбутнє.
    Мусієнко Ігор Сергійови став нашим Героєм, Захисником!
Герої не вмирають. Вічна пам'ять...