На крилах юності

Date: 2 липня 2021 о 10:33

У житті завжди так, що в приємні моменти час летить непомітно. Закінчилося дитинство для моїх дорогих одинадцятикласників останнім дзвоником, настав хвилюючий і незабутній день- прощання з рідною школою.

У цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум розставання з друзями і радість зустрічі з майбутнім. Школа прощалася зі своїми дорослими дітьми. 19 юнаків та дівчат отримали атестати про середню освіту і відтепер носитимуть горде звання випускників Вільнянської ЗОШ№2  2021 року. Цьогоріч у нас жнива, бо маємо чотири медалі- три золотих і одну срібну. І я відчуваю сердечний трепет Костенко Єлизавети, Чайкіної Софії, Шестакової Вікторії, Коновалової  Ксенії, а ще бачу скупу батьківську сльозу . Хто пізнає в струнких, симпатичних красунях тих маленьких дівчат з величезними бантиками і ледве зляканими оченятами, які з такою недовірою віддали свої ручки в турботливу руку вчителя початкових класів? А де ж ті хлопчики- школярики, які не хотіли йти до класу й ховалися за маму?

Росли, мужніли в школі нинішні випускники, набиралися знань і вмінь, гризли граніт науки і кожного дня йшли своєю стежиною сюди. Вони дякують адміністрації школи, своїм учителям за той арсенал перемог у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, змаганнях, фестивалях, бо це титанічна праця як учнів, так і вчителів. Тому в школі вже традиційною стала пісочна церемонія, яка символізує непорушний зв’язок учнів та вчителів, сподівання на краще майбутнє. Різнокольоровий пісок створює непередбачуваний візерунок, хочеться, щоб таким красивим було і життя моїх випускників.

Щиросердно дякую  батькам за співпрацю та за таких прекрасних дітей. Лунає мелодія і учень говорить: «Подай же мені руку, мамо!»…Скільки любові в танці! Він несе у життя колір сонця, світла і золота. Хай буде з вами червоний колір кохання, зелений колір надії, блакитний колір мрії, бо життя швидкоплинне як той пісок. Мрійте, кохайте, прагніть до кращого, і все у вас буде добре.    На згадку про наш чудовий випуск ми започаткували « Галерею випускників», нехай  буде ще одна  добра традиція для наступних випусків.

Попереду вступна кампанія. Сподіваюся, вона буде вдалою і знаковою для кожного мого випускника. Джордж Гордон  Байрон писав: «Будь-яка круча в юності легка». Отож, юносте, вперед!

Юлія Тарковська, класний керівник 11 класу Вільнянської ЗОШ №2