Новини

З 22 березня по 2 квітня 2024 року в школі пройдуть весняні канікули. Це час для відпочинку та розваг. Але щоб відпочинок не приніс небажаних проблем, пропонуємо повторити правила безпечної поведінки.

«Поезія. Таке коротке і таке змістове слово!

Вона і втішить, і пригорне, і приголубить… »

Ліна Костенко

Інспектором з кадрового забезпечення Запорізького РУП ГУНП в Запорізькій області майором поліції Ніколаєвською Тетяною Володимирівною для учнів 11 класу було проведено профорієнтаційну онлайн-бесіду щодо вступу до навчальних закладів, які готують поліцейських.

9 березня 2024 року виповнилося 210 років від дня народження українського письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Дорогі жінки, вітаємо вас із 8 березня!

З 15 по 22 лютого Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради проводив відкриту обласну виставку дитячого малюнку «Стрічка миру».

04 березня відбулася робоча зустріч класних керівників з інспектором ювенальної превенціі Запорізького РУП в Запорізькій області, щодо алгоритму дій у випадках булінгу, своєчасного виявлення відхилень у поведінці дітей у освітньому середовищі, які можуть свідчити про суїцидальні наміри, надання достатньої кваліфікованої допомоги та психологічної підтримки таким дітям, попередження вживання наркотичних та психотропних речовин дітьми.

27 грудня 2023 р. в Seisen University (Японія) відбувся симпозіум на тему «Роль літератури та мистецтва під час війни в Україні»

Вибір професії — один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства.

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради у грудні 2023 року проводився відкритий обласний онлайн-конкурс художньо-технічної творчості «Новорічний креатив».

Комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради проводився обласний відкритий онлайн-конкурс з науково-технічної творчості "Юні техніки України -2024".

Першим об’єктом агресії Російської Федерації проти України став Крим.

24 лютого відзначається друга річниця вторгнення та початок повномасштабної війни України з російською федерацією, та 10-ої річниці від початку російсько-української війни.

Без мови рідної, юначе,

Й народу нашого нема.

В. Сосюра

Ти велична і проста.

Ти стара і вічно нова.

Ти могутня, рідна мово!

Мова – пісня колискова.

Мова – матері уста.

І. Багряний

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

У 2022 році президент України Володимир Зеленський встановив свято під назвою День єднання. Його проголосили напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну, коли весь світ попереджав про можливу війну. Це свято має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила.