Онлайн-флешмоб «Ой у лузі червона калина…»

Дата: 24 травня 2022 о 19:26, Оновлено 28 травня 2022 о 16:07

Не хилися червона калина – маєш білий цвіт.

Не журися,славна Україні – маєш добрий рід

Сьогодні життя десятків мільйонів українців змінилося назавжди. Ми прагнемо миру і робимо усе можливе, щоб відстояти свою гідність і свободу, захистити рідну землю та майбутнє дітей. Пісні завжди об’єднували українські серця, в них наша душа і віра!

«Ой у лузі червона калина» - це не просто пісня, це гімн війни українців у боротьбі за незалежність проти рф. Пісня,яка була написана понад століття тому, зараз стала головною піснею, одним із гімнів супротиву цій жорстокій війні. В словах переплітаються символи нашого мирного життя і боротьби за нього: калина,пшениця, козацький степ. Пісню несли через десятиліття українські бійці різних війн.

Учні, випускники та вчителі нашого закладу долучилися до Всеукраїнського співочого відео -  флешмобу з виконання легендарної пісні січових стрільців «Ой у лузі червона калина», щоб підтримати мужніх захисників та захисниць України, , щоб підтримати усіх, хто на боці правди, хто відстоює нашу країну на передовій та в тилу. Учні разом з вчителем музичного мистецтва Кудлаєм І.М. розучували пісню, де вчитель наголошував, що  не випадково пісню «Ой у лузі червона калина» вважають другим гімном вільної України. Урочиста пісня прийнята як символ державної єдності.

Роєм «Побратими», командою учнів школи,учасниками фінального етапу вперше було виконано цю пісню у Всеукраїнській дитячо – юнацькій віійськово- патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Весь світ сьогодні бачить і знає, що Україна – це незалежний, вільний і сміливий народ, який голосно співає на своїй землі про те, що обов’язково буде Перемога у нашій незалежній, вільній, нескореній Україні!

Українці - -сильна нація. Нація, яка буде боротися за свою незалежність до самої перемоги!

Слава Україні!

Героям слава!