Підведення підсумків Тижня української писемності та мови
« Мово наша мово, мово калинова…»
Саме під таким девізом був проведений Тиждень української писемності та мови.
Предметний тиждень уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.
Тиждень української писемності та мови розпочався (в режимі онлайн) інформаційною хвилинкою «Про відкриття Тижня української писемності та мови».
В рамках предметного тижня для учнів 5 – х класів було проведено калейдоскоп – гру «Рідна мова – мати єдності». Учні 6, 8 класів взяли участь у фото-квесті «Мова ДНК нації». Учні виконували різноманітні завдання та кожного дня роботи фотозвіт (вчитель – словесник Д’яченко І.В.).
Для учнів 6-х класів було проведено урок-презентацію «День української писемності та мови», челендж на літературному фронті «Пригоди Літератуса» (вчителі – словесники Шпунер І.П., Тарковська Ю.В.).
Для учнів 7-х класів під керівництвом вчителів – словесників (Шпунер І.П., Дмитренко І.В.) організовано гру «Мовний ревізор».
Для учнів 5 – 7 класів вчителями – словесниками (Д’яченко І.В., Шпунер І.П., Тарковська Ю.В.) було проведено веб-квест «Що я знаю про рідну мову?».
Учні 9 – 11 класів разом з вчителями – словесниками Тарковською Ю.В. та Губіною Н.А. взяли участь в мовному Олімпі «Десять цікавих фактів про українську мову».
Учні 10-го класу активно взяли участь у запланованих заходах в рамках Тижня української писемності та мови. Школярі складали сенкани, долучилися до фоточеленджів, складали вірші з синонімами.
Ученицею 10-го класу Короткевич Софією було виготовлено проект «Зміни в правописі» та написано вірш із синонімами «Наша мова гарна і співуча».
З учнями 11-х класів проведено мовознавчу годину «Експлейнер про історію української мови». (вчитель – словесник Тарковська Ю.В.)
Впродовж тижня на уроках української мови для учнів 5-11 класів проведено каліграфічні хвилинки, конкурси, фоточеленджі, віршовані флешмоби, міні – марафони.
Проведені заходи дали можливість перевірити знання, ерудицію школярів, а для когось це була можливість дізнатись щось нове.