Літня школа «Майбутнє нації»

Date: 30 червня 2023 о 12:35

З 15 червня по 28 червня 2023 року учні школи відвідували літню школу «Майбутнє нації» військово-патріотичного спрямування при Центрі дитячо-юнацького розвитку та дозвілля Вільнянської міської ради.

Метою діяльності літньої школи «Майбутнє нації» військово-патріотичного спрямування є національно-патріотичне виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності на основі єдиних суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність) і загальнолюдських цінностей, принципів любові і гордості за власну державу, її історію, мову. Надання первинних знань та навичок у формуванні свідомої позиції готовності до захисту державної незалежності і територіальної цілісності України, усвідомлення громадянського обов’язку із розвитку успішної країни.

Учні з великим задоволенням відвідували літню школу. Кожного дня вони брали активну участь в тренінгах, майстер-класах, круглому столі, практикумах. Останній день для всіх учасників школи був справжнім сюрпризом. Учні відвідали Вільнянський районний краєзнавчий музей, де відвідали цікаву екскурсію по музею, отримали сертифікати, які свідчать про те, що вони засвоїли курс знань та опанували навички з військово-патріотичного напряму літньої школи «Майбутнє нації».

Під час відвідування літньої школи в учнів формувалася українська громадянська  ідентичність, військово-патріотичне виховання, готовність до захисту України, на засвоєння знань з безпеки життєдіяльності та надання першої домедичної допомоги; виховалися такі якості, як стійкість, мужність, дисциплінованість, витривалість. Учні отримали якісні знання, які їм обовязково знадобляться в житті.

Дякуємо адміністрації та педагогам Центру дитячо-юнацького розвитку та дозвілля Вільнянської міської ради за час проведений з користю.