День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20 лютого о 20:20

20 лютого щорічно відзначається День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, відстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Події того дня стали кульмінацією Революції Гідності. За неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, відмову від "багатовекторності" у зовнішньополітичному курсі, утвердження розвитку України як демократичної європейської країни заплачено дуже велику ціну – людські життя.

Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, встановлено День Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч День Героїв Небесної Сотні проходить під гаслом “Залишаємося гідними своїх героїв”.

Класними керівниками 1-11 класів проведено тематичні виховні години та години спілкування приурочені Дню памяті пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Більше світлин в альбомі Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Протягом дня учні 9-11 класів переглядали тематичні фільми до Дня Героїв Небесної Сотні.

З учнями 11-го класу (учитель історії Гаврилова Т.І.) проведено історичний урок “Феномен “революція” в українському державотворенні ХХ – початку ХХІ ст.“ (Пам’яті Героїв Небесної Сотні).

Учні 4-А і 4-Б класів разом з учителем образотворчого мистецтва виготовили «Янгола пам’яті» до Дня памяті Героїв Небесної Сотні.

Завідувач бібліотеки Соха А.В. створила віртуальну тематичну книжково-ілюстративну виставку «Нескорені…Героям  слава!»

Вдесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні. Вдесяте в умовах війни з росією. Сьогодні ми згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її.

Слава Україні! Героям слава!