24 лютого 2024 року – друга річниця початку повномасштабної війни

Дата: 23 лютого о 23:17, Оновлено 24 лютого о 15:06

24 лютого відзначається друга річниця вторгнення та початок повномасштабної війни України з російською федерацією, та 10-ої річниці від початку російсько-української війни.

24 лютого 2024 року - 730 днів незламності, мужності, героїзму українського народу.

24 лютого 2022 року став сумним днем для історії незалежної України. Два роки тому російські війська відкрито вдерлися із жорстокою війною. Загарбники вбивали людей, ґвалтували дівчат, піддавали тортурам полонених, руйнували міста.

За два роки, що минули від повномасштабного вторгнення, український народ продемонстрував світові приклади мужності, сміливості, стійкості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом.

До другої річниці початку повномасштабного вторгнення класними керівниками 1-11 класів було проведено тематичні виховні години «Неоголошена війна. Два роки незламності».

Більше світлин Заходи до річниці початку повномасштабного вторгення

Для учнів 10 - 11-х класів (учитель історії Гаврилова Т.І.) проведено відео-урок з обговоренням «Що таке сучасна російсько-українська війна?»

Братішко Поліна (учениця 10-Б класу) та Крюк Олександр (учень 6-Б класу) виконали патріотичні пісні присвячені нашим захисникам і захисницям, та загалом нашій країні.

Учні 1-4 класів долучилися до загальношкільного флешмобу «Яким я бачу майбутнє України». Діти намалювали малюнки в яких втілено мрії про світле майбутнє нашої держави.

Більше малюнків в альбомі Флешмоб "Яким я бачу майбутнє України"

Учня 5-11 класів доєдналися до патріотичної акції «Стрічка памяті». Діти завязували патріотичну стрічку та згадували всіх загиблих захисників та захисниць України.

Більше світлин Акція "Стрічка пам'яті"

Учні та вчителі закладу переглянули фільм «Янголи, серед людей» присвячений загиблим випускникам ліцею, і згадали хвилиною мовчання усіх загиблих Героїв України.

Учні 10-Б класу під керівництвом класного керівника Губчика В.А. створили авторський учнівський зошит (телевізійний проект) «Крокуємо разом!»:«Слава Україні!!! Миру, Надії, Віри в краще майбутнє України!».

23 лютого учні 10 – 11-х класів відвідали онлайн-урок Освітнього центру Верховної Ради України, приурочений до других роковин повномасштабного вторгнення рф на територію України.

Ми не підняли білий прапор, а навпаки кожного дня захищаємо синьо-жовтий. Ми вистояли на початку війни, не знаючи що буде далі, але точно зрозуміли одне: за кожне «завтра» треба битись! Ми досі зазнаємо щодня нових ударів, дізнаємося про трагедії, невпинно слідкуємо за новинами. Але за цей час ми стали однією командою, одним військом, де кожен виконує свою функцію.

І буде мир….

І вишні зацвітуть

У рідному моєму краї!

Слава Україні! Героям слава!